Search
Generic filters

Телефон зависає

Телефон зависає

Коли мобільний телефон Huawei починає зависати, рекомендується звернутися до сервісу. Причини, через які телефон може почати некоректно працювати:

  • збої у роботі програмного забезпечення;
  • наслідки ударів та падінь.

У програмному забезпеченні телефону може статися збій, що проявляється зависанням, постійними спливаючі вікна з помилками, мимовільним закриттям програм. Якщо виникли такі проблеми, рекомендується якнайшвидше зберегти з телефоні цінну для вас інформацію на ПК або хмарні сервіси та дати можливість майстру оновити програмне забезпечення на вашому апараті Huawei.

Також телефон може почати гальмувати при нестачі вільної пам’яті. Рекомендується періодично очищати пам’ятьвід вже не потрібної інформації, якщо вона заповнена до критичних показників. Це допоможе повернути телефон у звичний режим.

Якщо підвисання з’явилися після падіння або іншого механічного впливу, то велика ймовірність, що пошкоджена системна плата або порушено зв’язок мікросхем з платою. Мікротріщини у внутрішніх шарах друкованої плати або ніжках мікросхем можуть легко порушити стабільність роботи телефону. Потрібні діагностика та ремонт системної плати Huawei.

 

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі