Search
Generic filters

Ремонт телефонів Huawei після потрапляння вологи

Ремонт телефонів Huawei після потрапляння вологи

Сучасна людина не уявляє собі життя без смартфона. Ми користуємося улюбленим телефоном і в дощ, і сніг, беремо телефон у ванну кімнату. Водонепроникність стала однією з базових функцій практично у всіх флагманських смартфонів. Але не всі телефони Huawei є водонепроникними.

 

Захист від води у телефонах Huawei. Маркування.

Будь-який захищений пристрій у характеристиках супроводжується кодом IPxx, де xx є певні цифри, які позначають ступінь захисту, а IP абревіатура від International Protection Marking (міжнародний код захисту).

Розберемо коди, що використовуються при виробництві мобільних пристроїв Huawei: IP67 та IP68.

  • Перша цифра в коді завжди означає захист від сторонніх предметів, і в даному випадку цифра «6» означає, що пристрій повністю пиленепроникний.
  • Друга цифра в коді завжди означає захист від проникнення води:                     7 – пристрій можна швидко занурювати на глибину до 1 метра;                                   8 – пристрій можна занурювати на глибину понад 1 метр на період понад 30 хвилин.

 

Що робити, якщо в телефон Huawei потрапила волога?

 

Деякі пристрої дійсно витримують занурення, але тільки якщо вода прісна, і занурення обмежується кількома секундами, в інших випадках з величезною ймовірністю занурення будуть наслідки.
Плюс до всього, у захищених смартфонах Huawei встановлені спеціалізовані прокладки та заглушки. Якщо Ваш пристрій має механічні пошкодження або деформації, такий пристрій однозначно не матиме жодного захисту, т.к. будуть ледь помітні, або зовсім непомітні, люфти, через які вода і проникне вглиб девайсу.

Потрапляння води у ваш смартфон Huawei погано, а часто і згубно діє на нього, тому потрібно швидко нести смартфон у сервісний центр.

Вода – страшний ворог мобільної техніки. Вона провокує коротке замикання, вихід електронних елементів з ладу, а солі, що містяться в складі, призводять до корозії. Найбільш небезпечна для пристроя морська вода. Тому після “морського плавання” потрібне особливе сушіння. Покриття корозією при попаданні вологи в пристрій не менш важлива поломка, ніж інші, оскільки вона може призвести до виходу з ладу девайсу аж до відключення або припинення його роботи.

Ремонт після падіння Huawei у воду.

Якщо у Ваш смартфон Huawei потрапила вода, не зволікайте, несіть пристрій на діагностику до сервісного центру. Це допоможе запобігти безлічі неприємних моментів.

Що не можна робити при попаданні телефону Huawei у воду?
Найпоширеніші помилки, коли користувач замість сервісу починає сушити пристрій на батареї, що тільки сприяє поширенню корозії. Ще гірше – поставити залитий апарат на зарядку, це забезпечить вигоряння якогось вузла.

Найбільше після намокання страждає роз’єм у смартфоні, сенсорний екран, динаміки. Ці компоненти найбільш схильні до дії вологи.

Процес відновлення після впливу рідин індивідуальний, але є постійні етапи відновлення:

  1. Чищення та видалення слідів корозії та провідних відкладень;
  2. Заміна компонентів, що вийшли з ладу;
  3. Обробка спеціальним складом, який зупиняє процес корозії і оберігає пошкоджені шари від рідини.

Ремонт після влучення води в сервісному центрі проводиться досвідченими майстрами.

Яка ціна ремонту телефонів Huawei після попадання вологи?

Виконаємо делікатне сушіння та повне відновлення функціональності після падіння телефону у воду. Вартість чищення та видалення слідів корозії у нашому сервісному центрі. Ремонт від 650 грн.

Ми маємо великий досвід у ремонті девайсів із подібними несправностями. У роботі застосовуємо лише якісне обладнання.

Комплексний ремонт телефона Huawei після води. Що це?

Інженери сервісного центру повністю тестують постраждалий смартфон на короткі замикання, корозійні прояви та інші дефекти, які викликані попаданням вологи в телефон Huawei.

У процесі ремонту основні вузли піддаються опробуванням в ультразвуковій ванні на видалення солей і оксидів.

Після усунення замикань телефони тестуються на зайве енергоспоживання такорректную работу аккумуляторной батареи.

Скільки часу потрібно на ремонт телефонів Huawei після попадання вологи?

Якщо в телефоні незначна корозія ремонт може тривати 2-3 години. Але ми рекомендуємо за такої поломки залишати в ремонт на 2-3 дні. Так як при попаданні вологи у телефоні можуть виявитися приховані дефекти, які відразу побачити неможливо.

За процедурою майстер ремонтує видимі несправності. Потім встановлюється телефон на тест та прогін. Після проходження повного тесту видається клієнту.

Інші ремонти телефонів Huawei

Ціни на заміну камери у телефонах Хуавеї ви можете подивитися тут

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі