Search
Generic filters

Програмний ремонт смартфонів Huawei

Програмний ремонт смартфонів Huawei

Сучасні смартфони Huawei – досить складні та продуктивні пристрої, деколи можна порівняти з персональними комп’ютерами. Телефони Huawei працюють під управлінням потужного програмного забезпечення, яке з різних причин інколи дає збій. Це може бути як вплив вірусів чи неправильні дії користувача, і недоробки виробника. Програмний збій призводить до зависання телефону або навіть повного вимкнення.

Перепрограмування смартфона Huawei – це завдання, до якого потрібно ставитися з усією відповідальністю, тому що переривання оновлення операційної системи може спровокувати повну поломку телефону. При зверненні до фахівців сервісного центру Мастерфон ви отримаєте необхідну допомогу в стислий термін.

Коли потрібно перепрошивати смартфон Huawei? :

  1. Збої у прошивці пристрою

Досить часто подібні проблеми виникають при переході виробника з однієї версії Android на іншу, наприклад, підвищення прошивки з Android 5.1 до Android 9.0. Оскільки загальними у різних версіях систем залишається не так вже й багато – деякі функції листуються програмістами компанії буквально з нуля. Таким чином, після оновлення звичні Вам функції пристрою можуть працювати не коректно. Система безпеки в телефонах Huawei не передбачає відкату в домашніх умовах, а значить, Вам потрібна допомога професіоналів. Ми маємо ряд професійних ремонтних програм для відновлення та прошивки телефону Huawei, а майстри нашого сервісного центру – величезний досвід з програмного відновлення телефонів Huawei.

      2. Яка вартість перепрограмування телефону Huawei.

Вартість перепрошивки у нашому сервісі – 500 – 600 грн.

      3.Збої у роботі мережі.

Практично всі виробники смартфонів та інших гаджетів зараз вбудовують у програмне забезпечення своїх пристроїв можливість оновлення повітрям. Досить часті випадки виходу з ладу оновленого пристрою через некоректно встановленого оновлення. Помилки відбуваються через не стабільне інтернет-з’єднання пристрою, а значить і в завантаженому оновленні може бути помилка. Варіантів вирішення цієї проблеми кілька. Як правило, доводиться повністю перепрошивати пристрій. Наш сервісний центр готовий запропонувати Вам відновлення програмного забезпечення на оригінальну, свіжу версію, яку надає виробник. Вартість послуги – 500 грн.

      4.Людський фактор

Найскладніший у виправленні збій пов’язаний виключно з людським фактором. Найпоширеніший варіант такого збою – забутий графічний ключ або забутий обліковий запис Google Play. Досить часто до нашого сервісного центру звертаються з подібними проблемами. Дитина, яка встановила графічний ключ на телефон і успішно забула потрібний малюнок. Смартфон, який досить давно очікував ремонту, пароль від якого забутий через давність. Телефон, на якому скинули заводські установки, але не відключили прив’язку акаунта, який забутий. Це найчастіші причини звернення. На цьому варіанті варто зупинитися докладніше, і ось чому:

  • Залишитися з телефоном, що повністю працює, але без можливості його використання через блокування FRP (Factory Reset Protection, захист від скидання до заводських налаштувань) можна як через власну невнимательности, так и по причине сбоя программного обеспечения или действий третьих лиц.
  • Власна неуважність – створили обліковий запис і забули записати логін та пароль. Скинули до заводських налаштувань і отримали чудовий напис на дисплеї, що попереджає про те, що потрібно ввести пароль від облікового запису раніше використовуваного на пристрої. Така ж ситуація може бути при покупці Б / У пристрою з рук недобросовісного продавця.

  • Збій програмного забезпечення – не коректно встановилося оновлення та телефон перестав завантажуватись. Ви подивилися інструкцію зі скидання телефону до заводських налаштувань, успішно виконали всі рекомендації та телефон запустився! Але просить ввести обліковий запис.

  • Події третіх осіб – є кілька варіантів. Перший і досить поширений – при покупці телефону в магазині, продавці надають платну послугу – “налаштування пристрою” – заводять Вам акаунт і випадково забувають Вам його записати. Або записують, але у нотатках самого пристрою. Далі ми повертаємось до двох попередніх пунктів та отримуємо заблокований телефон. Так само причиною блокування телефону може стати встановлення пароля або графічного ключа.

Що робити у разі блокування телефону? На жаль, лише звернення до сервісного центру може допомогти Вам. Інженер, за допомогою спеціального діагностичного обладнання, підключається до телефону, після чого проводиться часткове вилучення інформації, її обробка. Після обробки даних вузькоспеціалізованим програмним забезпеченням здійснюється відключення функціоналу захисту на пристрої і Ваш телефон знову стає повністю працездатним. У разі потреби здійснюється відновлення програмного забезпечення пристрою до актуального оригінального образу, що надається компанією-виробником для Вашої моделі телефону. Вартість послуги 650 грн.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі