Search
Generic filters

Проблеми із зарядкою смартфонів Huawei. Заміна гнізда заряду

Проблеми із зарядкою смартфонів Huawei. Заміна гнізда заряду

Коли не заряджається телефон Huawei, необхідно обов’язково звернутися до професіоналів у сервісний центр, оскільки це досить серйозна поломка пристрою. Сервісний центр здійснює широкий спектр ремонтних робіт, завдяки яким ваш телефон повернеться до нормального робочого процесу. Наші інженери, які мають величезний професіоналізм і досвід, повернуть ваш телефон до життя за дуже короткий інтервал часу.

Які причини телефону Huawei не заряджається?

Найпоширеніші причини поганої зарядки – це несправний акумулятор або несправний порт зарядки, але бувають і рідкісні випадки: контролер живлення або інша мікросхема по зарядці. Наш сервісний центр має все необхідне обладнання для визначення проблем із зарядкою Huawei.

  • Зламаний роз’єм заряду в телефоні Huawei.
  • Обриви, згоріли елементи додаткової плати, на якій знаходиться порт заряду
  • Обрив у основному шлейфі. Який з’єднує додаткову плату та роз’єм заряду
  • Згоріла мікросхема контролера заряду
  • Вийшов з ладу Акумулятор

Huawei показує, що заряджається, але не набирає заряд

Якщо ви підключили телефон Huawei до мережі через зарядний пристрій, і на дисплеї з’явився значок процесу заряджання, але телефон так і не почав заряджатися, необхідно перевірити всі активні програми на пристрої. Швидше за все, що запущена будь-яка гра, або активне підключення до Інтернету. Тому смартфон витрачає більше енергії, ніж приходить через зарядку. Так само причиною даної несправності може бути використання “китайських” зарядних пристроїв або спроби зарядити пристрій в автомобілі, особливо в момент запуску двигуна. Зарядка немає належного захисту від стрибків напруги і відбувається пробиття силового транзистора з ланцюга зарядки АКБ. Як усунути цю несправність? Замінити контролер живлення.

Це мікросхема з високою інтеграцією транзисторів та інших напівпровідників усередині себе.

Huawei не заряджається через USB або повільно заряджається

  Досить часті випадки, коли апарат ні з того ні з сього починає довго заряджатися, причини можуть ховатися в наступному:

  • Виникло окиснення контактів у пристрої
  • Перебитий кабель
  • Несправність акумулятора пристрою
  • Неправильно відкалібрована батарея пристрою
  • Розхитаний або зламаний USB-роз’єм

 

Для більш точної причини повільної зарядки Huawei треба проводити діагностику, і за її результатами стане зрозуміло, що насправді стало причиною цього дефекту. Вартість ремонту, коли телефон не заряджається, починається від 550 гривень, залежно від моделі та результату діагностики.

 

Яка ціна ремонту телефону Huawei якщо телефон не заряджається?

Заміна роз’єму заряду хуавеї окремо від 350 до 550 грн залежно від моделі

Заміна оригінальної додаткової плати Huawei, на якій знаходиться гніздо заряду та мікрофон. Ціна заміни плати від 450 до 900 грн. залежно від моделі.
Якщо в телефоні знаходиться роз’єм TYPE-C через складну специфіку роз’єму, його однозначно потрібно не економити і змінювати разом з додатковою платою.

Ціна заміна основного шлейфу від 450 до 700 грн. в залежності від моделі телефону. Основний шлейф з’єднує додаткову та основну плату

Заміна мікросхеми контролера заряду. Ціна заміни контролера заряду від 700 до 1110 грн в залежності від моделі.

Вартість заміни акумуляторів Huawei.

У середньому ціна заміни оригінального акумулятора в нерозборних моделях Huawei становить 550-650 грн. Для моделей преміум класу від 700-900 грн.

Все цены на замену аккумулятора .

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі